מלון כשר בחו
צוות hoteltip

צוות hoteltip

צוות hoteltip מטיילים בעולם במיוחד עבורכם בשביל להביא לכם את הדברים הטובים והמעניינים ביותר שיש לדעת על מלונות כשרים בחו"ל ועל חופשה כשרה בעיקר

מלון כשר בחו"ל איך בוחרים?

כיצד לבחור מלון כשר בחו"ל?

נסיעה לחו"ל עבור שומרי המסורת/כשרות מראית לאנשים רבים מאד כחלום שאינו בר השגה, או, לפחות, כנסיעה שקשה מאד להצליח ליהנות ממנה. לעיתים קרובות למדי, בהיעדר אפשרויות נוחות בחו"ל לחופשה כשרה, מוותרות משפחות רבות על הנופש שלהן ונאלצות לבלות את חופשתן בישראל. מצבם של אנשי העסקים שומרי המסורת אף קשה יותר, מאחר ובפניהם לא פתוחה האופציה לוותר על נסיעת העסקים שלהם, ולכן, הם, בחלק מהמקרים, נאלצים להצטייד במזון כשר בארץ, ולקחת אותו עימם לחו"ל. אנחנו חושבים שניתן להסכים כי אין המדובר בנסיעה אולטימטיבית משום בחינה. בחירת מלון כשר בחו"ל לפני הטיסה יכולה לחסוך עבורכם את הטרטור הזה, ולהפוך את הנסיעה (לחופשה או לצורך עסקים) למהנה הרבה יותר!

כיצד מוצאים מלון כשר בחו"ל?

להבדיל מהספונטניות שממנה נהנים כאלה שאינם שומרי מסורת, עבור שומרי מסורת, בעת מציאת מלון כשר בחו"ל, הבדיקות והבירורים המקדימים חשובים ביותר. חשוב ביותר לדעת, כי, כיום, בארצות רבות מאד קיימים מלונות אשר בהם ניתן ליהנות ממזון כשר. אולם, אם אתם מקפידים על כך, חשוב לא פחות מכך לברר עם נציג מטעם המלון האם האוכל מוכן במהלך השבת. אופציה נוספת העומדת בפני שומרי המסורת, היא ליצור קשר עם בית חב"ד המקומי (כמעט בכל יעד נסיעה קיים אחד כזה) ולקבל המלצות על מלון כשר בחו"ל באזור הנסיעה. האופציה האחרונה העומדת בפניכם, היא לתכנן את הנסיעה דרך סוכנות נסיעות המתמחה בחופשות כשרות, כך, אתם חוסכים מעצמכם את כאב הראש שבחיפוש מלון כשר בחו"ל בכוחות עצמכם.

טיפ קטן, לסיום:

אם נושא הכשרות והמסורת מהותי עבורכם, ואתם אינכם מתכננים לאכול את ארוחותיכם רק בחדר האוכל של המלון, אלא מתכננים גם לרכוש מוצרי מזון בחנויות מקומיות, הנה טיפ קטן עבורכם. גם במידה ויש לכם טלפון חכם כשר, עדיין תוכלו להוריד ולהתקין בו אפליקציות שונות אשר תסייענה לכם לוודא שמוצר מסוים הוא אכן כשר. מרבית האפליקציות הללו מבוססות על סריקת הברקוד הממוקם על המוצר, ולאחר הסריקה, לא רק שתוצג לכם התשובה לשאלה הנוגעת לכשרותו של המוצר, אלא אף יוצג סוג הכשרות שלו.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp