מלונות כשרים בלונדון

המלונות הכשרים בלונדון שכל שומר מסורת חייב להכיר

מלונות כשרים בלונדון

לונדון היא אחד היעדים האהובים והפופולריים בקרב המטיילים הישראלים ומתוכם גם לא מעט חרדים, דתיים ושומרי כשרות ומסורת. מכיוון שחיים בה לא מעט יהודים חרדים ודתיים, ישנן שכונות ואיזורים בלונדון  שבהם ניתן למצוא מגוון של חנויות ומסעדות כשרות, בתי כנסת, וכל מה שקהילה יהודית צריכה, ובעקבות כך עולה הביקוש למלונות כשרים בלונדון

מלון קרופט קורט (Croft Court Hotel) שוכן בלונדון, במרחק של 640 מטרים בלבד מתחנת גולדרס גרין (Golders Green), ומתפאר בנוף של הגן וחניה פרטית ללא תשלום באתר.המלון זכה לציוני גולשים טובים מאוד באתר בוקינג והוא נחשב לאחד הפופולריים ביותר לציבור שומרי הכשרות בלונדון.

מלון כשר זה, הוא אחד האולטימטיביים למטיילים שומרי הכשרות בלונדון. המלון מציע ארוחת בוקר כשרה ומגוונת ומאפשר שימוש בפלטה של שבת. המלון גם ממוקם באיזור מצוין לדתיים, בשכונת גולדרס גרין הידועה כמרכז יהודי עם מסעדות וסופרים כשרים, בתי כנסת ועוד.

מלון הבוטיק דה פילאר (The Pillar Hotel) ממוקם במרחק של 800 מ' מהתחנה המרכזית בהנדון (Hendon). המלון השוכן במבנה מוגן, נמצא במיקום דיסקרטי בתוך 8 דונם של קרקע ומקיף מדשאה מרובעת. המלון מציע אינטרנט בפס רחב חינם וחנייה ללא תשלום.

המלון מעוצב בהשראת בתי המחסה המפורסמים מהמאה ה-15 של יואלם (Ewelme), באוקספורדשייר (Oxfordshire), ומשלב את הקסם המסורתי של אחוזה ויקטוריאנית עם עיצוב עכשווי של המאה ה-21. ארוחת בוקר קונטיננטלית מוגשת בלובי האלגנטי של המלון.

גם מלון זה מציע ארוחות בוקר כשרות (שקיבלו ביקורות טובות מאוד) ומיקום מצוין הקרוב גם לאטרקציות רבות בלונדון כמו אצטדיון וומבלי וגם לאיזור עם מסעדות כשרות.

הביקורות על המלון ברשת, שיבחו במיוחד את הארוחות במלון אך גם את השירות האדיב והמקצועי של צוות המלון. זהו בהחלט אופציה טובה למי שמחפש מלון כשר באיזור טוב בלונדון.

מלון קרופט קורט

עדכון קורונה: 19.11.21

בריטניה מוגדרת כמדימה כתומה 

הנסיעה ליעד זה מותרת אך אינה מומלצת בגלל רמת התחלואה בה.
הנכנסים מיעד זה, שאינם מחוסנים או מחלימים, מחויבים בבידוד מלא.
הנכנסים מיעד זה שמוגדרים כמחוסנים או מחלימים לעניין מדינה כתומה מחויבים בבידוד של 24 שעות או עד לקבלת תוצאת PCR שלילית (המוקדם מבניהם).

דברים שכדאי לדעת על לונדון

1.המטבע בלונדון הוא לירה שטרלינג

2.התקעים החשמליים בלונדון הם 230v (מטען חשמלי יעבוד לכם שמה)

3.לונדון מבחינת מזג אוויר בחורף קר מאוד והעונות המומלצות לחופשה וטיול הם חודשי הקיץ. 

Booking.com